Пошук
  • Cветлана Подольская

Об'єднані Арабські Емірати - країна мрій і чудес!

Оновлено: 16 вер 2019 р.Об'єднані Арабські Емірати- це країна, яка об'єднує сім еміратів: Абу-Дабі, Аджман, Дубай, Рас-Ель-Хайма, Умм-Ель-Кайвайн, Фуджейра і Шарджа. Омивається водами Перської затоки.

Столиця: Абу-Дабі.

Клімат: субтропічний.

Валюта: Еміратський дирхам.

Віза: віза для в'їзду до до країни оформлюється в імміграційній службі Дубая на підставі заброньованого і підтвердженого проживання і надання даних закордонного паспорта і анкетних даних туриста. Віза видається в електронній формі. З грудня 2017р. громадяни України можуть подорожувати до ОАЕ без візи, терміном до 30днів.

Дивовижна країна, де сплелися традиції Стародавнього Сходу і найсучасніші технології. Тут круглий рік світить сонце, а тепле море омиває білосніжні піщані пляжі.


ОАЕ- це східна казка, де Ви зможете зануритися в світ задоволення, незабутніх і яскравих вражень, де можна просто забутися. І , звичайно, тут по-східному вишуканий і шикарний відпочинок, саме тут Ви зможете відчути: що таке відпочинок вищого класу (високий рівень сервісу, величезний вибір розваг, екскурсій, блакитні води Перської затоки, шопінг, тощо).

Відвідуючи ОАЕ, вибираючи місце для відпочинку, рекомендуємо звернути увагуна специфіку кожного емірату. Наприклад, в еміраті Шарджа діє "сухий закон", в готелях Шарджі спиртне придбати не можна.

Взагалі у всіх еміратах діють вимоги щодо одягу: ходити напівголими вулицями Еміратів заборонено. Зокрема, чоловікам не можна з'являтися на людях в шортах і дуже відкритих майках. Вимоги до жіночому одязі тут суворіші. Поява в громадських місцях жінок в прозорому одягу, сукнях або спідницях, які відкривають ноги вище коліна, одязі з відкритим животом, плечима або спиною сприймається місцевими правоохоронцями як грубе порушення норм суспільної моралі та може каратися штрафами. На вулицях не можна обніматися і цілуватися.

Завдяки перельотів, які здійснюються авіакомпанією Fly Dubai, тури в ОАЕ стали більш доступними для туристів.


0 перегляд
Замовити відпочинок
  • Иконка Facebook с прозрачным фоном
  • Vkontakte - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Twitter - White Circle

пр.Поштовий(К.Маркса), 1, офіс 202

Кривий Ріг

50000, Україна

svitvoyage@ukr.net

Тел.: +38 097 6638066

         +38 093 5638066