Пошук
  • Cветлана Подольская

Туніс - серце таласотерапії  та релаксу.Туристична агенція пропонує відвідати серце таласотерапії та релаксу – Туніс.

Туніська Республіка - держава в Північній Африці.

Столиця - Туніс.

Державна мова - арабська.

Близько 98% населення сповідує іслам.

97% населення країни - араби.

На півночі і сході омивається Середземним морем, на заході межує з Алжиром, на південному сході - з Лівією. Близько третини території країни займають східні відроги гір Атлас, решта території покрита саванами і, в основному, безлюдна.

Туніс має давню історію: найдавніші стоянки первісних людей на території Тунісу датуються більше 200 000 років тому (район Келібії, мис Бон).

Туніс - це пляжі з білим піском, руїни великого Карфагена і цілюща таласотерапія.

Час перельоту з Києва складає приблизно 3,5години.

Клімат Тунісу - субтропічний середземноморський на півночі і уздовж узбережжя, на півдні і у внутрішніх районах - тропічний пустельний. Середні температури січня +10 ° C на півночі і +21 ° C на півдні, липня +26 ° C на півночі і +33 ° C на півдні. Опадів за рік випадає від 100 мм на півдні до 1500 мм в гірських районах, деякі пустельні області взагалі не отримують опадів протягом багатьох років поспіль. Літня спека на узбережжі пом'якшується морським бризом, тому суб'єктивно здається трохи прохолодніше, ніж є насправді. У пустельних районах вночі нерідкі заморозки навіть навесні і восени, хоча днем температура в цей період може досягати + 25 ... + 27 ° C. Кращий час для відвідин країни - вересень-листопад і березень-червень.

Популярні курорти Туніса: Хаммамет, Сусс, Монастир, Махдія, о.Джерба.

Для активних туристів більше всього підійде курорт Сусс, бо тут є всілякі активності : від гольфу до яхтового спорту, а також сучасні центри таласотерапії , різні екскурсійні програми , дискотеки.

Не менш популярним є курорт Хаммамет: тут і першокласні центри таласотерапії, і спа-центрами, рибними ресторанами. Не можна не відзначити, що цей вишуканий місто-курорт знаменитий своїми білими піщаними пляжами і чистою прозорою водою. Основна частина готелів розташувалась в туристичному районі: Ясмін-Хаммамет.

Якщо Ви полюбляєте спокій і умиротворення, то краще вибрати Монастир або Махдію. У Махдії взагалі поселився спокій, готелів не так і багато,пейзажі - чудові. Махдія - найспокійніше, романтичний і відокремлений куточок Тунісу. Немає пляжів біліше ніж тут. Сюди варто їхати тим, хто бажає побути наодинці з природою або просто не любить виїжджати за межі готелю. Урізноманітнити дозвілля можна в рибних ресторанах, магазинах з чудовим шовком і дайвінг-центрах.

Шукачам усамітнення підходить і Джерба ​​- мальовничий острів з оливковими гаями, чистими пляжами, затишними спа.

Слово "таласо" у перекладі з грецької мови означає "море, морський"( thalassa — море; therapia — лікування). Отже, таласотерапія означає комплекс оздоровчих і профілактичних програм з використанням морської води, грязей, водоростей, піску і морського клімату в цілому в оздоровчих та профілактичних цілях.

За останні десятиліття таласотерапія довела свою спроможність не тільки як спосіб лікування різних захворювань, але і як засіб профілактики і загального оздоровлення організму. Центри таласотерапії пропонують оздоровчі програми на будь-який смак: анти нікотин; анти стрес; «важкі ноги»; для молодят; для молодої мами; різноманітні програми схуднення; програми нормалізації сну, і т.п.

Таласотерапія є перевагою при виборі відпочинку. В Тунісі щороку відкриваються нові центри, які працюють цілий рік. Центри таласотерапії зазвичай існують при готелях, що піднімає безпосередньо рейтинг самого готелю. У той же час, для того, щоб користуватися послугами центру, не обов'язково бути гостем готелю, на якому цей центр розташований. Можна, з метою економії, вибрати більш дешеве розміщення в будь-якому іншому готелі поблизу від вибраного Вами центру таласотерапії.


0 перегляд
Замовити відпочинок
  • Иконка Facebook с прозрачным фоном
  • Vkontakte - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Twitter - White Circle

пр.Поштовий(К.Маркса), 1, офіс 202

Кривий Ріг

50000, Україна

svitvoyage@ukr.net

Тел.: +38 097 6638066

         +38 093 5638066