Пошук
  • Cветлана Подольская

Гостинна та різноманітна Грузія!


Грузія розташована в центральній та західній частинах Закавказзя; на Заході омивається Чорним морем, граничить з Туреччиною, Вірменією, Азербайджаном та Росією. Більшу частину території займають гори: на Півночі - хребти Великого Кавказу (висота становить до 5068м), на Півдні - хребти Малого Кавказу. Між ними простяглась Колхидська низовина.

Столиця держави: Тбілісі.

Клімат: в Західній частині Грузії переважає субтропічний клімат, а в Східній - сухий континентальний.

Валюта: Ларі (1дол.США дорівнює 2,5 ларі).

Віза: для громадян України віза для в'їзду до Грузії не потрібна, в'їзд здійснюється за чинним закордонним паспортом.

Привітність та гостинність жителів Грузії були відомі з давніх часів. Нічого не змінилося і зараз. Жоден житель країни не відмовить у допомозі туристу, частіше всього - безоплатно.

Грузинське застілля багаторазово прославлено усіма, хто хоча б раз був присутнім на ньому. Та й це не дивно! Багатостолітні традиції та особливе відношення до столу і вогнища - це як невід'ємна частина дому та сім'ї (сім'я для любого грузина - святе!) призвели до того, що любе приймання їжі ,тим більше, якщо в цей час є присутнім гість, перетворюється на справжній бенкет.

Ну і, звичайно, національна гордість - вино! Найбільш популярні вина : "Алазанська долина", "Ахашені", "Кіндзмараулі" і т.д. Слід відзначити, що у кожному домі традиційно виготовляють домашнє вино за своїми сімейними технологіями.

Відпочинок у Грузії може бути цікавий не тільки влітку на морі, а також і взимку. Гірська місцевість Грузії пропонує відпочинок на лижних курортах.

Гудаурі- один із таких місць, розташований приблизно на відстанні 120км від Тбілісі.

Відпочинок в Грузії не залишить нікого байдужим: перед її пейзажами встояти просто неможливо.0 перегляд
Замовити відпочинок
  • Иконка Facebook с прозрачным фоном
  • Vkontakte - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Twitter - White Circle

пр.Поштовий(К.Маркса), 1, офіс 202

Кривий Ріг

50000, Україна

svitvoyage@ukr.net

Тел.: +38 097 6638066

         +38 093 5638066