Пошук
  • Олександр Подольський

Як добратися з Дурреса до Тірани

Курорт Дуррес знаходиться на відстані близько 35км від столиці Албанії: Тірани. Тому, відпочиваючи у м.Дуррес, легко можна відвідати столицю країни.

Як можна відвідати Тірану самостійно:

· Перший варіант - це взяти авто на прокат. Вартість оренди авто в Албанії від 30€ на добу, плюс компенсація палива. Вартість бензину трохи більше одного евро за літр . Потрібні права європейського зразка.

· Другий варіант - це відправитися на таксі. Таксі від готелю до центру Тірани коштуватиме близько 30€ в один бік. Якщо подорожувати компанією з чотирьох чоловік то дорога в обидві сторони обійдеться до 15€ на людину.

· Третій варіант і самий бюджетний - це громадський транспорт.

Саме таким чином ми подорожували до Тірани.

Біля порту Дурреса , недалеко від центру міста є залізничний вокзал. З площі перед вокзалом щоденно, починаючи з шостої ранку, курсують автобуси до Тірани. Знайти потрібний автобус дуже легко. На площі «зазивали» гучно вимовляють напрямок, у якому буде їхати автобус.


Автостанція Дуррес на карті

Автостанція та залізничний вокзал Дуррес

Вартість проїзду становить 130 албанських лек, що трішки більше за 1€. Автобуси великі та комфортабельні, але без кондиціонеру.

Автобус Дуррес - Тірана

Дорога до Тірани займає 35-45хв залежно від трафіку на дорогах. Найкращий час для такої подорожі: неділя, бо дороги майже повністю вільні, затори відсутні.

Автобусна станція в Тірані знаходиться приблизно в 5 км від центру міста. Таксі до центру коштуватиме приблизно 5€, але можна домовитись за 4€. Якщо є бажання скористатися громадським транспортом,щоб доїхати до центру Тірани, то потрібно перейти дорогу та і на зупинці сісти в автобус з номером 76 або 69, можна спитати прямо у кондуктора , Вам обов’язково підкажуть. Вартість проїзду становить 40лек (третина від 1€).

Тірана. Розташування автостанції та центру міста на карті.

Загальні транспорті витрати нашої подорожі (з Дурреса до Тірани і назад) обійшлися нам близько 10€ на двох (з урахуванням вартості послуг таксі від автостанції Тірана до центру міста).


Про відпочинок в Албанії читайте за посиланням: https://www.svitvoyage.com/post/albania_resorts

Про Тірану:

https://www.facebook.com/svitvrazhen/posts/3119086504879369


0 перегляд
Замовити відпочинок
  • Иконка Facebook с прозрачным фоном
  • Vkontakte - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Twitter - White Circle

пр.Поштовий(К.Маркса), 1, офіс 202

Кривий Ріг

50000, Україна

svitvoyage@ukr.net

Тел.: +38 097 6638066

         +38 093 5638066