Пошук
  • Cветлана Подольская

Болгарія в літку і в зимку!!!Болгарія знаходиться в Північно-східній частині Балканського напівострова, вона омивається водами Чорного моря.

Столця: Софія.

Клімат: помірно-континентальний , який переходить до середземноморського (крайній південь).

Валюта: болгарський лев.

Віза: при наявності біометричного закордонного паспорту віза для в'їзду до Болгарії не оформлюється, а у випадку відсутності біометричного закардонного паспорту необхідно отримати в'їздну візу.

Болгарія славиться своїм сонячним літом, безліччю знаменитих на всю Європу курортів (Болгарське Чорномор'я), великою кількістю готелів різних категорій, чудовим морем з дивовижними пляжами, величезною різноманітністю вин, дуже смачними і недорогими фруктами, а також привітністю місцевих жителів до приїжджих.

Сприятливий для здоров'я температурний режим повітря і морської води, її низька солоність, відсутність небезпечних для здоров'я представників флори і фауни роблять відпочинок в Болгарії дуже привабливим.

А завдяки засніжених горах і безкрайніх лісах Болгарія стала популярна серед туристів не тільки як літній, так і як зимовий курорт, де сніговий покрив тримається до 120дней в році, а у високогірних районах до 7-8 місяців. Гірськолижні тури до Болгарії в останні роки користуються все більшим попитом.

Біля підніжжя мальовничої гірської місцевості знаходиться безліч лікувальних і мінеральних джерел.


0 перегляд
Замовити відпочинок
  • Иконка Facebook с прозрачным фоном
  • Vkontakte - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Twitter - White Circle

пр.Поштовий(К.Маркса), 1, офіс 202

Кривий Ріг

50000, Україна

svitvoyage@ukr.net

Тел.: +38 097 6638066

         +38 093 5638066