Пошук
  • Cветлана Подольская

ГОА - колиска різних культур і релігій!Турагенція «Світ Вояж» запрошує Вас в захоплюючу подорож в країну стародавніх цивілізацій, колиска різних культур і релігій. Ми запрошуємо Вас до Індії!

Ми радимо Вам відвідати Індію, де можна поєднати звичайний відпочинок з незабутніми екскурсіями, а також оздоровчими процедурами. Коли у нас холодно, тут тепле море, а ще тут величезні пляжі, достаток екзотичних фруктів і не дорогий шопінг.

Для любителів незвичайних страв, при бажанні, можна спробувати справжню індійську кухню, але не варто захоплюватися, бо в Індії при приготуванні страв використовують велику кількість спецій.

Вирушаючи до Індії, попередньо не потрібно робити ніяких щеплень, але і не потрібно забувати про гігієнічні правила: не пити сиру воду, мити руки, овочі і фрукти.

Індія - країна контрастів, звичайно, не можна приховати, що в цій країні нагальною проблемою є бідність і безграмотність, але незважаючи на це, саме ця країна наповнена екзотикою і неповторним колоритом. Ця країна не залишить Вас байдужими, а поїздка в Індію буде сповнена яскравих і незабутніх вражень.


Популярні напрямки:

ГОА, «Золотий трикутник» (Делі, Агра, Джайпур), Бомбей: жовтень-березень - найкращий час для поїздки; червень-липень - час дощів, серпень-часто йдуть короткі дощі;

Керала (найчистіший і багатий штат): середина листопада-початок травня --найкращий час для поїздки; червень-липень, жовтень-перша половина листопада - час дощів, серпень -сентябрь-часто йдуть короткі дощі.

Ми запрошуємо Вас за новими відкриттями до Індії!


0 перегляд
Замовити відпочинок
  • Иконка Facebook с прозрачным фоном
  • Vkontakte - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Twitter - White Circle

пр.Поштовий(К.Маркса), 1, офіс 202

Кривий Ріг

50000, Україна

svitvoyage@ukr.net

Тел.: +38 097 6638066

         +38 093 5638066