Знайдіть натхнення відкривати світ!

All Inclusive

ДОСЛІДЖУЙТЕ
МРІЙТЕ
ВІДКРИВАЙТЕ

Бронювання готелів

Ми допоможимо у пошуку вигідних пропозицій на готелі, а також знайти найкращу ціну. Ми допоможимо відчути впевненність при виборі готелю, зпираючись на зібранні нами відгуки туристів, бо фото готелю та кількіть зірочок не завжди відповідають очікуванням.

Туристичні послуги

 

Настав час замислитися про відпочинок? Є бажання: змінити сірість буднів на яскравість фарб чарівної природи? Ми докладемо максимум зусиль, щоб Ви змогли з безлічі варіантів вибрати саме той відпочинок , який дасть Вам можливість доторкнутися до мрії, дізнатися щось нове і отримати насолоду від вражень.

Бронювання авіаквітків

 

Турагенство «Світ Вояж» пропонує свої послуги з бронювання авіаквитків. Ми допоможемо знайти найвигідніші варіанти ціни і перельоту, для цього необхідно заповнити форму зворотнього зв’язку та вказати всі необхідні деталі та побажання стосовно перельоту .

Допомога в оформленні віз

Ми надаємо кваліфіковану допомогу при оформленні віз: підготовка документів, оформлення медичної страхівки, реєстрація на чергу у візовий центр, бронювання готелю, заповнення анкети, тощо

Курси "Менеджер по туризму"

Якщо Ви вирішили спробувати себе в сфері туризму, то турагенство "Світ Вояж" пропонує Вам скористатися можливістю прослухати навчальні курси на тему: "Менеджер по туризму". Дані курси не тільки зроблять ваші знання більш глибокими, але дадуть можливість закріпити їх на практиці. Курси проводяться виключно фахівцями з досвідом. Лекційний матеріал грунтується не просто на теорії, а теорія викладається виходячи з практики (тобто. Нічого зайвого). Таким чином, Ви дізнаєтеся про багатогранність роботи менеджера по туризму, а також про тонкощі даної професії.

Дані знання - це початок шляху до вершини Вашого професіоналізму.

Після закінчення прослуховування лекційного курсу Вам буде запропоновано пройти тести, за результатами яких видається підтверджуючий сертифікат.

Замовити відпочинок
  • Иконка Facebook с прозрачным фоном
  • Vkontakte - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Twitter - White Circle

пр.Поштовий(К.Маркса), 1, офіс 202

Кривий Ріг

50000, Україна

svitvoyage@ukr.net

Тел.: +38 097 6638066

         +38 093 5638066